Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA21750 |
| EAN | 0727361217501 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Exhibit B: the Human Condition |
|---|---|
| Sanatci | Exodus |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0727361217501 |
| Label | Nuclear Blast |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Nuclear Blast Records NBA21750 |
| EAN | 0727361217501 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 313 × 9 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.