Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLANK FORMS BKFO14.1 |
| EAN | 0769791976641 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,012
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Customer's Copy |
|---|---|
| Sanatci | Exotic Sin |
| Cikis tarihi | 2020-08-21 |
| EAN/UPC | 0769791976641 |
| Label | Blank Forms |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLANK FORMS BKFO14.1 |
| EAN | 0769791976641 |
| Release Date | August 21, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 316 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.