Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TEMPORARY RESIDENCE LTD. TRR061LP-C1 |
| EAN | 0656605306148 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 10 mm · 598 g |
| Weight | 598 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,354
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Earth is Not a Cold Dead Place (Apaque Red) |
|---|---|
| Sanatci | Explosions In the Sky |
| Cikis tarihi | 2023-11-03 |
| EAN/UPC | 0656605306148 |
| Label | Temporary Residence Ltd |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TEMPORARY RESIDENCE LTD. TRR061LP-C1 |
| EAN | 0656605306148 |
| Release Date | November 17, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 315 × 10 mm · 598 g |
| Weight | 598 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.