Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO GROUP ER5015LP |
| EAN | 0825764901512 |
| Release Date | December 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,226
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fixed Rope |
|---|---|
| Sanatci | Express Rising |
| Cikis tarihi | 2015-10-01 |
| EAN/UPC | 0825764901512 |
| Label | Express |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Funk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO GROUP ER5015LP |
| EAN | 0825764901512 |
| Release Date | December 30, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 315 × 6 mm · 306 g |
| Weight | 306 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.