Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ENTER THE JUNGLE ETJ006 |
| EAN | 0193483466835 |
| Release Date | August 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 2.71 kg |
| Weight | 2.71 kg |
| Discs / Records | 2 |
₺2,232
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | You Can't Steal My Joy |
|---|---|
| Sanatci | Ezra Collective |
| Cikis tarihi | 2022-08-25 |
| EAN/UPC | 0193483466835 |
| Label | Enter the Jungle |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ENTER THE JUNGLE ETJ006 |
| EAN | 0193483466835 |
| Release Date | August 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 2.71 kg |
| Weight | 2.71 kg |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.