Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA725V |
| EAN | 5414940004977 |
| Release Date | February 8, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,505
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Transangelic Exodus |
|---|---|
| Sanatci | Furman, Ezra |
| Cikis tarihi | 2018-02-08 |
| EAN/UPC | 5414940004977 |
| Label | Bella Union |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BELLA UNION BELLA725V |
| EAN | 5414940004977 |
| Release Date | February 8, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 314 × 4 mm · 333 g |
| Weight | 333 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.