Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UMC/VIRGIN EMI BFLP1 |
| EAN | 0602567632924 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,745
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | These Foolish Things |
|---|---|
| Sanatci | Ferry, Bryan |
| Cikis tarihi | 2021-07-30 |
| EAN/UPC | 0602567632924 |
| Label | Capitol |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UMC/VIRGIN EMI BFLP1 |
| EAN | 0602567632924 |
| Release Date | July 30, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 315 g |
| Weight | 315 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.