Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DC880 |
| EAN | 0781484088011 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,108
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cylene Ii |
|---|---|
| Sanatci | Bonnet, Francois J. -& Stephen O'Malley- |
| Cikis tarihi | 2023-11-10 |
| EAN/UPC | 0781484088011 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | Various Audio / Experimental |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DC880 |
| EAN | 0781484088011 |
| Release Date | November 10, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.