Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EL NOTLP134 |
| EAN | 5060348581345 |
| Release Date | September 9, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,351
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Francoise Hardy |
|---|---|
| Sanatci | Hardy, Francoise |
| Cikis tarihi | 2014-09-01 |
| EAN/UPC | 5060348581345 |
| Label | El |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Chanson |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EL NOTLP134 |
| EAN | 5060348581345 |
| Release Date | September 9, 2014 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.