Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMREC1087 |
| EAN | 5014797908505 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 13 mm · 792 g |
| Weight | 792 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,410
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live At Melkweg |
|---|---|
| Sanatci | Black, Frank and the Catholics |
| Cikis tarihi | 2023-01-20 |
| EAN/UPC | 5014797908505 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON DEMREC1087 |
| EAN | 5014797908505 |
| Release Date | January 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 13 mm · 792 g |
| Weight | 792 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.