Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TELEPHONE EXPLOSION RECORDS LPTER084 |
| EAN | 0844667052282 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 5 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,732
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sensational |
|---|---|
| Sanatci | Hatchett, Frank |
| Cikis tarihi | 2021-11-19 |
| EAN/UPC | 0844667052282 |
| Label | Telephone Explosion |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TELEPHONE EXPLOSION RECORDS LPTER084 |
| EAN | 0844667052282 |
| Release Date | November 19, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 5 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.