Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KITTEN ROBOT KTRO20251.1 |
| EAN | 0706091207167 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 322 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,762
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Living Between the Lines |
|---|---|
| Sanatci | Meyer, Frank |
| Cikis tarihi | 2025-03-28 |
| EAN/UPC | 0706091207167 |
| Label | Kitten Robot |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Garage |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KITTEN ROBOT KTRO20251.1 |
| EAN | 0706091207167 |
| Release Date | March 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 322 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.