Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350277 |
| EAN | 8436563186042 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,887
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Come Dance With Me! |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2025-02-07 |
| EAN/UPC | 8436563186042 |
| Label | 20th Century Masterworks |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 20TH CENTURY MASTERWORKS 350277 |
| EAN | 8436563186042 |
| Release Date | February 21, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 4 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.