Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW NOTLP241 |
| EAN | 5060348582410 |
| Release Date | May 18, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 13 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,314
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Frankie |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2017-05-18 |
| EAN/UPC | 5060348582410 |
| Label | Not Now |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NOT NOW NOTLP241 |
| EAN | 5060348582410 |
| Release Date | May 18, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 13 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.