Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602547628626 |
| Release Date | January 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,685
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Songs For Swingin' Lovers! |
|---|---|
| Sanatci | Sinatra, Frank |
| Cikis tarihi | 2016-01-28 |
| EAN/UPC | 0602547628626 |
| Label | Capitol |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602547628626 |
| Release Date | January 29, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.