Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | BLUE NOTE 060246514976 |
| EAN | 0602465149760 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,497
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Down To Earth |
|---|---|
| Sanatci | Roach, Freddie |
| Cikis tarihi | 2025-07-04 |
| EAN/UPC | 0602465149760 |
| Label | Blue Note |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | BLUE NOTE 060246514976 |
| EAN | 0602465149760 |
| Release Date | June 20, 2025 |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.