Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | Analogue Productions AGUE4345.1 |
| EAN | 0753088754371 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Dimensions | 321 × 324 × 9 mm · 697 g |
| Weight | 697 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,798
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Genesis |
|---|---|
| Sanatci | Genesis |
| Cikis tarihi | 2025-03-14 |
| EAN/UPC | 0753088754371 |
| Label | Analogue Productions (Atlantic 75 Series) |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | Analogue Productions AGUE4345.1 |
| EAN | 0753088754371 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Dimensions | 321 × 324 × 9 mm · 697 g |
| Weight | 697 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.