Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGACY HIP-HOP SERIES GFK36SPD |
| EAN | 9010974030584 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,591
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 36 Seasons |
|---|---|
| Sanatci | Ghostface Killah |
| Cikis tarihi | 2025-05-09 |
| EAN/UPC | 9010974030584 |
| Label | Salvation |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGACY HIP-HOP SERIES GFK36SPD |
| EAN | 9010974030584 |
| Release Date | April 25, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.