Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE 5311381 |
| EAN | 0724353113810 |
| Release Date | March 26, 2001 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,416
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Gorillaz |
|---|---|
| Sanatci | Gorillaz |
| Cikis tarihi | 2004-01-15 |
| EAN/UPC | 0724353113810 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLOPHONE 5311381 |
| EAN | 0724353113810 |
| Release Date | March 26, 2001 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.