Ek Bilgi
| Label | REPRISE 9362498695 |
|---|---|
| EAN | 0093624986959 |
| Release Date | May 17, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 224 g |
| Weight | 224 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,095
1 adet stokta
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dookie |
|---|---|
| Sanatci | Green Day |
| Cikis tarihi | 2016-07-21 |
| EAN/UPC | 0093624986959 |
| Label | Reprise |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | REPRISE 9362498695 |
|---|---|
| EAN | 0093624986959 |
| Release Date | May 17, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 318 × 318 × 6 mm · 224 g |
| Weight | 224 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.