Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060243878242 |
| EAN | 0602438782420 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 7 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,283
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Water |
|---|---|
| Sanatci | Porter, Gregory |
| Cikis tarihi | 2022-04-08 |
| EAN/UPC | 0602438782420 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BLUE NOTE 060243878242 |
| EAN | 0602438782420 |
| Release Date | April 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 315 × 7 mm · 508 g |
| Weight | 508 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.