Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602577470844 |
| Release Date | April 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,952
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | From the Fires |
|---|---|
| Sanatci | Greta Van Fleet |
| Cikis tarihi | 2019-04-13 |
| EAN/UPC | 0602577470844 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 0602577470844 |
| Release Date | April 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 311 × 6 mm · 238 g |
| Weight | 238 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.