Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FOUR FLIES FFLI0208342.1 |
| EAN | 0637902083420 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,948
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Squadra Antifuro |
|---|---|
| Sanatci | Guido & Maurizio De Angelis |
| Cikis tarihi | 2024-04-12 |
| EAN/UPC | 0637902083420 |
| Label | Four Flies |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Original Soundtrack |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FOUR FLIES FFLI0208342.1 |
| EAN | 0637902083420 |
| Release Date | April 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 319 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.