Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | 333 RECORDS |
| EAN | 5050580831513 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,225
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Take It Easy |
|---|---|
| Sanatci | Gumbae Culture |
| Cikis tarihi | 2024-09-20 |
| EAN/UPC | 5050580831513 |
| Label | 333 Records |
| Format | 12in |
| Tur | World / Dub |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | 333 RECORDS |
| EAN | 5050580831513 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.