Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE ISC164586.1 |
| EAN | 0602475188223 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,002
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Love.Angel.Music.Baby |
|---|---|
| Sanatci | Stefani, Gwen |
| Cikis tarihi | 2024-11-22 |
| EAN/UPC | 0602475188223 |
| Label | Interscope |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | INTERSCOPE ISC164586.1 |
| EAN | 0602475188223 |
| Release Date | November 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 314 × 8 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.