Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | RAVENCRAFT PD008G |
| EAN | 0803341576513 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,819
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Bang Your Head |
|---|---|
| Sanatci | Iced Earth |
| Cikis tarihi | 2023-04-28 |
| EAN/UPC | 0803341576513 |
| Label | Ravencraft |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Heavy Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | RAVENCRAFT PD008G |
| EAN | 0803341576513 |
| Release Date | April 28, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 310 × 6 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.