Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC 47113 |
| EAN | 0711574711376 |
| Release Date | April 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,145
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Whistling E.P. |
|---|---|
| Sanatci | Il Sogno Del Marinaio |
| Cikis tarihi | 2016-04-16 |
| EAN/UPC | 0711574711376 |
| Label | Org |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ORG MUSIC 47113 |
| EAN | 0711574711376 |
| Release Date | April 16, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.