Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | KENT KNU6703057.7 |
| EAN | 0029667030571 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 177 × 178 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,341
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Who / Who (Instrumental) |
|---|---|
| Sanatci | Dee, Jackie |
| Cikis tarihi | 2023-02-24 |
| EAN/UPC | 0029667030571 |
| Label | Kent |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | KENT KNU6703057.7 |
| EAN | 0029667030571 |
| Release Date | February 24, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 177 × 178 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.