Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 5552718 |
| EAN | 0602455527189 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 322 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
₺1,880
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Djesse Vol. 2 |
|---|---|
| Sanatci | Collier, Jacob |
| Cikis tarihi | 2024-10-04 |
| EAN/UPC | 0602455527189 |
| Label | Decca |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DECCA 5552718 |
| EAN | 0602455527189 |
| Release Date | September 8, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 322 × 8 mm · 459 g |
| Weight | 459 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.