Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND32041 |
| EAN | 0708857320417 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,207
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pointless Nostalgic |
|---|---|
| Sanatci | Cullum, Jamie |
| Cikis tarihi | 2023-05-05 |
| EAN/UPC | 0708857320417 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND32041 |
| EAN | 0708857320417 |
| Release Date | May 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.