Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC/GINGERBREAD MAN 190295469412 |
| EAN | 0190295469412 |
| Release Date | April 26, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,830
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Years In Between |
|---|---|
| Sanatci | Lawson, Jamie |
| Cikis tarihi | 2019-04-26 |
| EAN/UPC | 0190295469412 |
| Label | Rykodisc |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ATLANTIC/GINGERBREAD MAN 190295469412 |
| EAN | 0190295469412 |
| Release Date | April 26, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.