Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC 4543721 |
| EAN | 0602445437214 |
| Release Date | July 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,612
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Theory of Whatever |
|---|---|
| Sanatci | Jamie T |
| Cikis tarihi | 2022-07-22 |
| EAN/UPC | 0602445437214 |
| Label | Universal |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | UNIVERSAL MUSIC 4543721 |
| EAN | 0602445437214 |
| Release Date | July 22, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 9 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.