Ek Bilgi
| Label | Music On Vinyl MOVLP464 |
|---|---|
| EAN | 8718469530083 |
| Release Date | August 16, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 11 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,172
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cheap Thrills |
|---|---|
| Sanatci | Joplin, Janis |
| Cikis tarihi | 2012-08-16 |
| EAN/UPC | 8718469530083 |
| Label | Music On Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | Music On Vinyl MOVLP464 |
|---|---|
| EAN | 8718469530083 |
| Release Date | August 16, 2012 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 311 × 11 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.