Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGACY 19439895351 |
| EAN | 0194398953519 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,550
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Welcome To the Other Side |
|---|---|
| Sanatci | Jarre, Jean-Michel |
| Cikis tarihi | 2021-09-10 |
| EAN/UPC | 0194398953519 |
| Label | Legacy |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LEGACY 19439895351 |
| EAN | 0194398953519 |
| Release Date | September 10, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 315 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.