Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEF JAM RECORDINGS GEFB002409201.1 |
| EAN | 0602547599773 |
| Release Date | January 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,809
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Dear You |
|---|---|
| Sanatci | Jawbreaker |
| Cikis tarihi | 2023-01-05 |
| EAN/UPC | 0602547599773 |
| Label | Dgc |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEF JAM RECORDINGS GEFB002409201.1 |
| EAN | 0602547599773 |
| Release Date | January 5, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 4 mm · 229 g |
| Weight | 229 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.