Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | K-RIZZLA RECORDS KR0027S |
| EAN | 0734038993811 |
| Release Date | April 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,407
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Michael & Me / Giving Up is Not the Easiest Way Out |
|---|---|
| Sanatci | Jaws of Love. |
| Cikis tarihi | 2019-04-13 |
| EAN/UPC | 0734038993811 |
| Label | K-Rizzla Records |
| Format | 12in |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | K-RIZZLA RECORDS KR0027S |
| EAN | 0734038993811 |
| Release Date | April 13, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.