Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Boot Records |
| EAN | 5050580846227 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |

₺1,587
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | 7-Nebula X |
|---|---|
| Sanatci | V/A |
| Cikis tarihi | 2025-08-15 |
| EAN/UPC | 5050580846227 |
| Label | Boot |
| Format | 12in |
| Tur | Dance / Rap |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Boot Records |
| EAN | 5050580846227 |
| Release Date | August 15, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.