Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY MCKXB003474901.1 |
| EAN | 0602435998213 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 332 × 333 × 5 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,184
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Aubades |
|---|---|
| Sanatci | Blais, Jean-Michel |
| Cikis tarihi | 2022-02-04 |
| EAN/UPC | 0602435998213 |
| Label | Mercury |
| Format | LP |
| Tur | Classical |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MERCURY MCKXB003474901.1 |
| EAN | 0602435998213 |
| Release Date | February 4, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 332 × 333 × 5 mm · 301 g |
| Weight | 301 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.