Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | PURE PLEASURE PUPS6060.1 |
| EAN | 5060149620298 |
| Release Date | June 22, 2006 |
| Dimensions | 314 × 315 × 5 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
₺5,015
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Concierto |
|---|---|
| Sanatci | Hall, Jim |
| Cikis tarihi | 2006-06-22 |
| EAN/UPC | 5060149620298 |
| Label | Pure Pleasure |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | Vinyl |
| Label | PURE PLEASURE PUPS6060.1 |
| EAN | 5060149620298 |
| Release Date | June 22, 2006 |
| Dimensions | 314 × 315 × 5 mm · 535 g |
| Weight | 535 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.