Ek Bilgi
| Label | PROVOGUE |
|---|---|
| EAN | 8712725747413 |
| Release Date | March 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,195
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blues of Desperation |
|---|---|
| Sanatci | Bonamassa, Joe |
| Cikis tarihi | 2024-03-15 |
| EAN/UPC | 8712725747413 |
| Label | Provogue |
| Format | LP |
| Tur | Blues |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | PROVOGUE |
|---|---|
| EAN | 8712725747413 |
| Release Date | March 8, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.