Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOL709H |
| EAN | 0889397557096 |
| Release Date | February 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,691
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blue Train |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 2016-06-03 |
| EAN/UPC | 0889397557096 |
| Label | Dol |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DOL DOL709H |
| EAN | 0889397557096 |
| Release Date | February 9, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 310 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.