Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IMAGES (WILLIAM CLAXTON SERIES) 37099 |
| EAN | 8436569191651 |
| Release Date | September 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 8 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,775
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Blue Train |
|---|---|
| Sanatci | Coltrane, John |
| Cikis tarihi | 2018-09-21 |
| EAN/UPC | 8436569191651 |
| Label | Jazz Images |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ IMAGES (WILLIAM CLAXTON SERIES) 37099 |
| EAN | 8436569191651 |
| Release Date | September 1, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 8 mm · 355 g |
| Weight | 355 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.