Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| EAN | 8024391123751 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,980
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Freedom |
|---|---|
| Sanatci | Journey |
| Cikis tarihi | 2022-07-22 |
| EAN/UPC | 8024391123751 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | LP |
| Tur | Metal Alternative / Metal/Alternative |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| EAN | 8024391123751 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.