Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | FRONTIERS MUSIC FRLP1272 |
| EAN | 8024391127254 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 7 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
₺3,238
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Concert At Lollapalooza |
|---|---|
| Sanatci | Journey |
| Cikis tarihi | 2022-12-09 |
| EAN/UPC | 8024391127254 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 3 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | FRONTIERS MUSIC FRLP1272 |
| EAN | 8024391127254 |
| Release Date | December 9, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 7 mm · 675 g |
| Weight | 675 g |
| Discs / Records | 3 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.