Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO NUM083LP |
| EAN | 0825764108317 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,244
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Tied Down |
|---|---|
| Sanatci | Street, Joyce |
| Cikis tarihi | 2023-03-31 |
| EAN/UPC | 0825764108317 |
| Label | Numero |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO NUM083LP |
| EAN | 0825764108317 |
| Release Date | March 31, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 316 × 4 mm · 360 g |
| Weight | 360 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.