Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPEEDY WUNDERGROUND SWP008V |
| EAN | 5400863083892 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,466
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fim |
|---|---|
| Sanatci | Joyeria |
| Cikis tarihi | 2022-11-04 |
| EAN/UPC | 5400863083892 |
| Label | Speedy Wunderground |
| Format | 12in |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPEEDY WUNDERGROUND SWP008V |
| EAN | 5400863083892 |
| Release Date | December 2, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.