Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TROUBLE IN MIND TIM172LPC1 |
| EAN | 0650076673815 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,981
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Boredom Euphoria (Lemon Yellow) |
|---|---|
| Sanatci | Joys Union Group |
| Cikis tarihi | 2022-07-08 |
| EAN/UPC | 0650076673815 |
| Label | Trouble In Mind |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TROUBLE IN MIND TIM172LPC1 |
| EAN | 0650076673815 |
| Release Date | July 8, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 5 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.