Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GODMODE JP206 |
| EAN | 0843563174067 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,491
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | All My Heroes Are Cornballs |
|---|---|
| Sanatci | Jpegmafia |
| Cikis tarihi | 2024-10-25 |
| EAN/UPC | 0843563174067 |
| Label | Godmode |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Hip-Hop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GODMODE JP206 |
| EAN | 0843563174067 |
| Release Date | October 25, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.