Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ROUND HILL RECORDS RHC75.1 |
| EAN | 0196626964397 |
| Release Date | August 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,967
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Pep Talks |
|---|---|
| Sanatci | Judah & the Lion |
| Cikis tarihi | 2022-08-10 |
| EAN/UPC | 0196626964397 |
| Label | Round Hill Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ROUND HILL RECORDS RHC75.1 |
| EAN | 0196626964397 |
| Release Date | August 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 316 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.