Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NYEGE NYEGE TAPES NNT047 |
| EAN | 0768558900776 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,266
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sator Arepo |
|---|---|
| Sanatci | Judgitzu |
| Cikis tarihi | 2023-10-20 |
| EAN/UPC | 0768558900776 |
| Label | Nyege Nyege Tapes |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NYEGE NYEGE TAPES NNT047 |
| EAN | 0768558900776 |
| Release Date | October 20, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 314 × 5 mm · 256 g |
| Weight | 256 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.